2011-01-31 17:30
Zatrzymani z narkotykami
komentarze [15]

# 15 Mundur , oznaka nie robiąz CIEBIE BOGA
Skąd wy się urwaliście ???? Z 13 Posterunku??? ... W ogóle Ktoś z Zostawiających negatywny komentarz ją Pali??? Uzależnia???Hehehehe... Co za ***
(kawa)
# 14 takie prawo
W Polsce masz prawo urżnąć się jak świnia, obyś miał ukończone 18 lat i nikt ci nic nie zrobi. Podejżewam, ze pije 50% społeczeństwa, z czego 15% jest silnie uzależniona, ale co tam, jak małolat, co wódy nie lubi i woli złapać bucha, to przestępca!!! A mochery i przyzwoite społeczeństwo najlepiej by go zamknęlo w więzieniu i opijało swój sukces przy 0,7 taniej podrobionej gorzały z marketu... Walczyć z dragami??? Walczyć z wódą trzeba zacząć, bo ona otępia społeczeństwo, a nie jakieś 2% albo i mniej ludzi palących trawkę. Osobiscie nie jestem za legalizacją (bo przyjemnosć bardzo wciąga), ale uważam, że to mniejsze nielegalne zło niż legalny alkohol i drogie fajki, które niesamowicie uzależniają... no ale jest informacja, że palenie zabija. Także dobre Państwo dba o nas...
(Dzej Kej )
# 13 do gygygygy
gościu ale Ty teraz osądzasz tylko palaczy maryhy, i powiem szczerze że nie zgodzę się z tobą bo przypadków wcale nie trzeba dalego szukac i nie wiem skąd Ty takie wiadomosci bierzesz. ogólnie alkohol wyrządził dużo więcej szkód niz maryha, z własnego dos powiem ze większe problemy miałem z kolegami którzy pili niż palili bo ci co palili to głownie mieli beke ale potrafili się ogarnąc i było spokojnie a tych po alkocholu trzeba było pinlować żeby nic nie zrobili,a co do alkoholu to uwazam że jest on za bardzo dostępny i dodam tylko że kazdy jest kowalem swego losu i niech porządki kazdy zacznie od siebie.
(koleszko)
# 12 Brawo policja, no takie ilości tak groźnego środka odużającego. Wspaniale!!!
Statystyki rosną, premie skaczą i żyjemy w coraz piękniejszym i bezpieczniejszym kraju. Dzieje się tak dlatego, że rządzi nami pokolenie JP2 czyli: narodziny dziecka - wóda, chrzciny - wóda, komunia, bierzmowanie, weekendy, święta wolne od pracy - wóda, wóda, wóda. Wszędzie dookoła czerwone, przechlane i opuchnięte mordy. Gdzie człowiek nie pójdzie czuć przetrawiony alkohol. Pobicie, przemoc, gwałty czy wypadki samochodowe - przeważnie na promilach. No i to jest cacy. Dobry policjant łapie zbrodniarza z śmieszną ilością trawki, po czym po pracy biegusiem do swoich ulubionych czynności. Przykładem jest np. bar Piwniczka. Tzw. policyjny bar. Kiedyś często tam uczęszczałem. Widoki wspaniałe. Dzielnicowy prawie codziennie z kolegami po fachu. Wódeczka, koleżanki, imprezki. W policji ładnie się zarabia. Sam nie piję i nie palę. Lecz uważam, że marihuana powinna być dostępna w aptekach. Nie każdy chce pić, bełkotać i źle się czuć następnego dnia.
(ja)
# 11 ...
aha, i jeszcze jedno - ci wkreceni w to na max potrafia nawet nie kogos obcego, ale wlasnych kolezkow okroic, jak nie maja hajsu, zdarzaly sie takie przypadki, ale tak to jest jak sie wierzy w bajki, ze marihuana jest nieszkodliwa
(gygygygy)
# 10 ...
dobra, tylko nikt nie mowi, ze marihuana jest be, a alkohol jest super. mialam do czynienia z uzaleznionymi od jednego i drugiego i mechanizm jest identyczny, tylko substancja inna. nie wierzcie propagandzie, popatrzcie czesto na tych co jaraja, zespol amotywacyjny, depresyjne myśli po odstawieniu to norma...tak jak mowie, kto z tym nie walczyl, ten nie widzi...
(gygygygy)
# 9 Do On
w pełni się z Tobą zgadzam przyjacielu. to nie jest nic złego jeśli się podchodzi do tego z umiarem, a jak ktoś jara pije pali i ciągnie krechy ile tylko może to nic dziwnego. sory bardzo ale są sami sobie winni. pozdrawiam "LEGALIZACJA TERAZ"
(Koleszko)
# 8 do wszystkich anty-palaczy
Alkohol sprawia więcej szkód... :wypadki,awantury....- nie sądzicie? (...) co to się dzieje po marihuanie lekarzyków którzy wiedzą to tylko z badań. Pozdro hahah.
(Skazaniec)
# 7 DO TYCH WYŻEJ
Jak ktoś nie zna umiaru, to nawet popcorn jest świństwem, albo hamburger z macdonaldu. Co jest złego w przyjaraniu sobie? Zobacz, jak człowiek zachowuje się po alkoholu. Po jaraniu to jedynie możesz mieć bekę ze wszystkiego, albo złamiesz zamułkę i tyle. Żadnej agresji.
(on)
# 6 DO COS O JARANIU
ZGADZAM SIE Z TOBA ZE TRAWA TO TEZ SWINSTWO I W PEŁNI POPIERAM ZAKAZ NA JAKIKOLWIEK JEJ POSIADANIA. WSZYSCY CO TU PISZA ZE MARYCHA NIE JEST GROZNA TO ALBO NIGDY NIE MNIELI Z NIA DO CZYNIENIA ALBO BYLI NAJARANI I PISALI TE KOMENTARZE. P.S. macie pisac bzdury to nie piszcie nic i nie obrazajcie nikogo.
(MARRRCINNNO)
# 5 gygygygy
Mówicie, że jaranie nie jest groźne, że nie powinni za to karać itp. No to ja powiem, że to jeden wielki syf, nie mieliscie nigdy do czynienia z bliska osoba, ktora jest uzalezniona od tego. Jestescie chyba slepi, albo nie mieliscie okazji przyjrzec sie komus, na kim wam zalezy...
(coś o jaraniu)
# 4 -.-
to jest chore ze policja zatrzymuje za trawe ludzi i wsadza za kraty -.- ktoś kto pali i tak bedzie palil nawet jak wyjdzie :) pozdro dla palaczy LEGALIZE!
(wariat)
# 3 Boli glowa
ostro 6 giesów iskrzącej boliglowy..za taka padake nie powinni karać :D hahaha
(feelIt)
# 2 HAHAHA
Co za chory i głupi kraj. Żal komentować nawet.
(on)
# 1 Hahaha
WHO: marihuana jest mniej szkodliwa niż papierosy i tytoń. Potwierdziły to tez badania Lanceta. Eksperci i terapeuci apelują o zaprzestanie karania uzależnionych użytkowników. Na 50, a nawet 100 złapanych i skazanych posiadaczy przypada 1 złapany drobny dilera i żadnego hurtownika. Policja skupia się na płotkach, lecz dochodzenie po nitce do kłębka już nie za bardzo jej wychodzi... Grunt to nabić statystyki, dostac premię i podwyżkę, popracować 10 lat łapiąc małolatów z trawką i mieć święty spokój na emeryturce! BRAWO!
(Sqrt)